Proces malowania samochodu może być skomplikowany i czasochłonny

Wiele osób używa komercyjnego lakieru samochodowego, aby zapobiec pękaniu i blaknięciu samochodów, ale niektórzy wolą to zrobić samodzielnie. W tym artykule przyjrzymy się, jak ludzie mogą wykonać to zadanie DIY i co powinni wiedzieć, zanim zaczną malować swoje samochody we własnym garażu.

Gdy wkraczamy w erę pojazdów autonomicznych, ta umiejętność samodzielnego majsterkowania może wkrótce stać się przestarzała. Autorzy zalecają nadążanie za tymi umiejętnościami jako sposób na zachowanie formy sztuki, która może nie istnieć w przyszłości.

Niektóre z używanych narzędzi to pasta nawierzchniowa lub uszczelniacz woskowy i środek wiążący do wypełniacza, papier ścierny lub wełna stalowa do usuwania farby z lakieru bezbarwnego, benzyny lakowej lub tur.

To jest obraz, który zrobiłem na moim samochodzie, gdy był jeszcze na gwarancji.

To jest przykład tego, jak sztuczna inteligencja może pomalować samochód. Niektóre inne aplikacje to generowanie obrazów samochodu lub analiza jego osiągów.

Malowanie samochodu to klasyczny przykład namacalnego procesu, który został znacznie usprawniony dzięki sztucznej inteligencji.

Rozpylacz farby pomoże zmniejszyć zanieczyszczenie, zmniejszyć ilość marnowanej farby i zwiększyć wydajność. Komputer może również dyktować, kiedy należy wyłączyć dysze lub dostosować ustawienia ciśnienia, dzięki czemu nie ma błędów ludzkich przy malowaniu samochodów.